Başarı Öyküleri

Buket ÖLMEZ

Selam b-fit üyeleri, Başlayalı 1.5 ay oldu, hayatımda o kadar çok sey değişti ki.. 1 ayda 3 kilo verdim ve 33 cm inceldim, içine giremediğim kıyafetleri rahat rahat giymeye başladım. Bu da beni ve eşimi çok mutlu etti. Kendimi daha güzel görmeye başladım. Arkadaş grubum genişledi, güzel dostluklar edindim. En güzeli de partilerimiz, stres atmamıza yardımcı oluyor. Bulunduğumuz ortamdaki güleryüz herşeye değer. b-fit'e başlayınca spor merkezinin bir işkence değil, eğlence yeri olduğunu gördüm. Sanki her gün işe gider gibi erkenden kalkıp spor yapmaya geliyorum. Bunu artık hayatımın bir parçası olarak görmek istiyorum. Bence b-fit üyesi olmak bir ayrıcalık. b-fit Beşevler'de bulunmaktan çok mutluyum. Herkese teşekkürler.


Nazire TERCAN

B-fit'le tanışmam yürüyüş yaptığım bir günde gerçekleşti. 'Sağlık ve Spor Merkezi' yazıyordu tabelada. Merak ettim ve tanışmaya karar verdim. Diğer spor salonlarından farklıydı. Hemen üye oldum ve başladım. Yorucu olmaması, istenilen saatte gelebilme esnekliği, sürekliliğ sağlıyor. Gitmemek için baheneniz kalmıyor. İşletmecilerin güleryüzü ve samimiyeti çok hoş zaman geçirmemi sağlıyor. B-fit'in üyesi olmaktan çok mutluyum! Teşekkürler b-fit Beşevler!


Aslıhan TAVUKÇU, Üniversite Öğrencisi

B-fit Beşevler'e başlayalı 5 gün oldu Spor yapmanın zevkli olduğu konusundaki fikrim burada pekişti. Kısa zamanda bedenimde çok olumlu sonuçlar hissetmeye başladım, daha mutlu ve dinç uyanıyorum. Bu sporu hayatıma yaymayı düşünüyorum. Vücuduma değer vermek hoşuma gidiyor, hayatım daha da anlamlanıyor. Ayrıca sadece kadınlara yönelik bir yer olması çok güzel. zaten öncelikle burayı tercih etmemin sebebi buydu. Hareketlerimi daha özgürce yapabiliyorum. Teşekkür ederim b-fit!


Tangül İŞMAR

Merhaba; Ben Tangül İŞMAR. 47 yaşında ve Lise mezunuyum. 25 yıllık bir evliliğim ve 2 çocuğum var. Spor yapmayı, sosyal kalmayı seviyorum. B-fit ailesiyle arkadaşlarım aracılığıyla tanıştım. B-fit’te spor yapmanın bana en büyük yararı; insan ilişkilerimin güçlenmesi ve beni teşvik etmesi oldu. B-fit’te spor yapmanın en güzel yanlarından biride insanı sosyalleştirmesi, yeni insanlarla tanışmayı sağlamak ve onlarla keyifli vakit geçirmekti. B-fit artık benim yaşam tarzım. B-fit’i nasıl tanımlarsanız diye bir soruya tek cevabım “Moralin bozuk ise, şişkinlik hissedersen B-fit’e git”. Kadınlar her konuda organizeler. Her kadın kendi işini, kendi hayalini gerçekleştirebilir. Gündelik hayatlarının çoğunu evde geçiren kadınlarımızın da hayatlarına sporu sokmalarının gerekli olduğu kanısındayım. Spor olmaz ise çok çabuk yaşlanırlar. Teşekkürler B-Fit


Bedia Kahya KILIÇ

Merhaba; Ben Bedia Kahya Kılıc. 30 yaşında ve Endüstri Mühendisiyim. 3 yıllık bir evliliğim ve 10 aylık bir oğlum var. 2 yıl önce İstanbul’dan Bursa’ya taşındım. 3 yıldır ev hanımıyım. Sitedeki komsularım B-fit’ten çok memnun olduğunu her defasında dile getirdikleri için bende onlar sayesinde sizlerle tanıştım. Ev hanımlığından sonra B-fit’te spor yapmak; vücutta inanılmaz hızlı şekil alma, incelme, metabolizma da hızlanma ve en önemlisi de kendimi iyi hissedip pozitif düşünmeme yardımcı oldu. B-fit’te spor yapmanın en güzel yanlarından biride insanı sosyalleştirmesi, yeni insanlarla tanışmayı sağlamak ve onlarla keyifli vakit geçirmekti. Hiç fark etmeden hayatımı B-fit’e göre ayarlar oldum. Neredeyse her günümü B-fit’e geleceğim saate göre ayarlıyorum. Ve etraftan duyduğum “ne kadar da incelmişsin “ gibi güzel sözler duyunca daha da mutlu oluyorum. Ve bunun sırrını sizlere yani B-fit ailesine borçlu olduğumu söylüyorum. Eğer ki B-fit’i nasıl tanımlarsanız diye bir soru olsa kesinlikle doğumdan sonra hayatımın dönüm noktası oldu derdim. Yani B-fit öncesi ve B-fit sonrasında yeni bir Bedia… B-fit’in sadece kadınlar için olması, kadınların da kendi işlerini yapabileceklerinin en güzel örneğidir. Bende oğlum biraz daha büyüdüğünde kendi işimi kurmak ve bu sayede diğer kadınlara örnek olmak istiyorum. Gündelik hayatlarının çoğunu evde geçiren kadınlarımızın da hayatlarına sporu sokmalarının gerekli olduğu kanısındayım. Vücutlarına yapacakları yarardan çok kendilerini daha iyi hissedeceklerini, hayata bakış şekillerinin değişeceğine inanıyorum. Teşekkürler B-Fit


1 2